NB III Mátra csoport 2004-05

Tápiógyörgye : Baglyasalja

1 : 5

Kiütéses vereség hazai pályán.

A mérkőzés rövid története a mi sikerünkkel kezdődött, sajnos ez nagyon rövid ideig tartott.

2. perc: Kapu előtti kavarodásból Fedor 14 méterről lőtt, a kapus a bal felső sarokba tartó lövést szögletre ütötte. Mohácsi szögletét Fehér Zsolt fejelte a kapuba. (1-0)

5. perc: Gyors bal oldali támadás végén az ellenfél balszélsője került ziccer helyzetbe. Havasi kitűnő érzékkel mentett, a kipattanó azonban csak ellenfelet talált a kapu előterében. (1-1)

10. perc: Jobb oldali szögletnél nem a védőink emelkedtek a legmagasabbra, a fejes utat talált a hálóig. (1-2)

30. perc: Kiss András középről, 16 méterről kecsegtető helyzetben középre, a kapus kezébe lőtt.

40. perc: Ismét gyors kontrával került ellenfelünk a kapunk elé, már csak a kapussal álltak szemben, Havasi ismét kitűnően védett.

50. perc: Bontovics középpályán eladott labdájából visszatámadtak  a Baglyasaljai csatárok, jó egyéni teljesítmény után 10 méterről nem hibáztak. (1-3)

65. perc: 25 méterről középről szabadrúgás kapott a vendég csapat. Havasi bravúrosan tolta fölé a jobb felső sarokba tartó lövést.

70. perc: Mohácsi 12 méterről lőtt, az ellenfél kapusa nem akart lemaradni a miénktől, parádés védést mutatott be.

75. perc: Csató 25 méteres szabadrúgását hihetetlen mozdulattal ütötte ki a vendégkapus a bal alsó sarokból.

77. perc: Bontovics ismét eladott egy labdát a középpályán, a büntetés ismét nem marad el. (1-4)

80. perc: Eszes 30 méterről leadott lövése a tehetetlen kapus és a felső léc fölött pár centiméterrel hagyta el a játékteret.

85. perc: Védőink ügyetlenkedése, a tizenhatos előterében történt labdavesztés következtében a vendég csatárok ismét nem hibáztak. (1-5)

Sajnos csapatunk igen gyenge napot fogott ki, Baglyasalja fegyelmezett játékkal minden csapatrészben felülmúlta mieinket, még ilyen arányban is megérdemelték a győzelmet.