NB III Mátra csoport 2004-05

Jászberény : Tápiógyörgye

1 : 1

A mérkőzés előtt örültünk volna az egy pontnak, a végén bánhattuk, hogy nem tudtuk elhozni mind a hármat.

Közepes színvonal, sok eladott labda, nagy hajtás jellemezte mindkét csapat játékát.

2. perc: Bal oldali beadás után Jászberény 6-os számú játékosa ígéretes helyzetben"kézzel fejelt" amit a játékvezető sárga lappal jutalmazott.

31. perc: Az első gólveszélyes helyzetet a házigazdák teremtették, a késve érkező Havasi kezéből kirúgta a csatár a labdát, ami azután elkerülte az üres kaput.

37. perc: Mohácsi 20 méteres bombája mellé ment.

38. perc: Jobb oldalról Kiss beadását katona erőteljesen fejelte kapura, a hazai kapus kitűnő reflexel védett.

39. perc: Kiss András ritmusváltás után betör a büntető területre, átemeli a kapus fölött a labdátd, ami centiméterekkel, de fölé száll.

40. perc: Viola 25 méterről futtából elemi erővel lő kapura, ami szinte súrolja a felső kapufát.

47. perc: Kiss 20 méteres szabadrúgása lepattan a sorfalról, 18 méterről az ismétlést a kapus nagy szerencsével védi.

57. perc: Kiss betör a büntető területre, két védő is nagy igyekezettel löki föl, sípszó azonban nincs.

68. perc: Kiss 20 méterről, futtából lőtt, lövése azonban mellé ment.

69. perc: Ritka hazai gólveszélyek egyike, lövés helyett azonban még jobb helyzetet próbáltak kialakítani, ám a gólt érvénytelenítette a játékvezető leshelyzet miatt.

78. perc: Szöglet után nem tudtunk fölszabadítani, a nagy kavarodásból közelről leadott lövést Havasi magabiztosan fogta.

79. perc: Mohácsi beadását Viola fejelte kapura, ám a kapus hárított, a kipattanó labdát Kiss éles helyzetből ellőtte az üres kapu előtt.

85. perc: Kiss ismét betört a tizenhatoson belülre, már csak a kapussal volt szemben, aki a ziccert jó reflexmozdulattal hárította.

88. perc: Mohácsi Bal oldali beadását Fedor fénykorát idéző kapáslövéssel küldte a jobb alsó sarokba. (0-1)

90. perc: A Berényi támadásoktól nem tudtuk a kapunkat felszabadítani, középről 20 méterről hatalmas gólt kaptunk. (1-1)

Szinte mindenki elégedett volt a döntetlennel. A kidolgozott gólhelyzeteink alapján a győzelemhez egy kicsit közelebb álltunk, mint Jászberény.