NB III Mátra csoport 2004-05

Tápiógyörgye : Fót

2 : 0

Közepes színvonal, nagy iram, küzdelmes játék jellemezte a tabella utolsó helyezettje elleni mérkőzésünket.

4. perc: Katona kilépett egy indítással, betört a tizenhatoson belülre, 8 méterről azonban mellé lőtt.

8. perc: Kiss András gyors kontra végén 20 méterről futtából leadott lövése alig megy el a keresztléc fölött.

11. perc: Viola két ügyes csellel gólhelyzetbe került, ám éles szögből leadott lövése elkerüli a kaput.

20. perc: Csató hosszú indításával Viola maga mögött hagyta védőit, 14 méterről ziccer helyzetben kapura lőtt, de a kapus hárított.

36. perc: Bal oldali szögletet követően a vendég védők röviden szabadítottak fel, majd lesre állítással próbálkoztak. Mohácsi hátulról érkezve betört az álmélkodók közé, a kapust, és az utolsó védőt elfektetve begurította a labdát az üres kapuba. (1-0)

40. perc: Katona pontos jobb oldali beadását Kiss kapásból 20 méterről alig a felső léc fölé lőtte.

57. perc: Fót először került a kapunk előterébe. Ügyes kontra támadás végén az NB III-ban először szereplő 17 éves Boros Zoltán jól oldotta meg egyetlen feladatát, szögletre ütötte az erős lövést.

71. perc: Bal oldali támadásunknál Fedor pontosan ívelte a labdát Viola felé, aki tovább fejelte az Kiss András elé. Kiss gyors bokamozdulattal lőtte a jobb alsó sarokba. (2-0)

Több helyzetből kétszer is eredményesek voltunk, noha nem e nap teljesítménye kerül be a felejthetetlen mérkőzések közé. Sok munkával, néha szenvedve hoztuk a megérdemelt győzelmet. Hazai mérlegünk megfelel a várakozásoknak, idegenben viszont még van min javítani.