NB III Mátra csoport 2004-05

Veresegyház : Tápiógyörgye

2 : 0

Ismét hoztuk a formánkat, idegenben nem szereztünk pontot.

A mérkőzés első 25 percében még egyenrangú ellenfelek voltunk, aztán szép lassan visszaesett a csapat. Hibát hibára halmoztunk, aminek egyenes következményeként gólokat kaptunk.

14. perc: Katona bal oldali szögletét Koszta elnézte, a meglepett Viola 4 méterről mellé durrantott.

26. perc: Koszta hatalmas kirúgása után a második érintésre 10 méterről a hazai csatár mellé lőtt.

38. perc: Jobb oldali támadás, beadás után nem tudunk fölszabadítani, Serucza és Havasi egymásra várt, az ellenfél csatára szemfüles módon 10 méterről bevágta a kapuba a labdát. (1-0)

41. perc. Havasi jó érzékű védését láthattuk, 20 méteres erős, sarokra tartó lövést hárított.

58. perc: Nagy bedobást megcsúsztatott egy csatár. Mindenki csak nézte, hogy 12 méterről kapásból ismét kapura lőnek, amit Havasi ismét védett.

59. perc: Csak az ellenfél volt ekkor a pályán, a gyors kontra utáni ziccert Havasi bravúrosan védte.

61. perc: Csató 22 méteres igéretes szabadrúgását Koszta biztosan védte.

65. perc: Az ellenfél 16 méterről lőtt kapura, Dudás 2 méterre állt az esettől, a labda telibe is találta a kezét. Hiába nem volt szándékos a kezezés, megkapta a sárga lapját, Havasinak pedig nem volt esélye a büntetőnél. (2-0) Azon lehetne vitatkozni, hogy szabálytalan volt a gól, a kép tanúsága szerint hárman is a büntető területen belül voltak.

A hazai csapat megérdemelten tartotta otthon a három pontot.