NB III Mátra csoport 2004-05

Tápiógyörgye : Tápiószecső

Jó játékkal sikerült itthon tartani a három pontot!

Az első pillanatban nekirontottunk ellenfelünknek, s már az első percben Serucza 8 m-ről ordító helyzetből fölé bombázott. Eldönthettük volna a mérkőzést az első negyedórában, de a szecsői kapus ebben megakadályozott bennünket. Sokszor szabálytalanul sem tudtak tartani bennünket, Katzenbach, Holló be is gyűjtöttek egy egy sárga lapot. A labdarúgás képzeletbeli forgatókönyve szerint történtek az események. Az első 20 perc szorításából felocsúdva Grezsák helyzetbe került egy gyors kontrából,  amit profi módon értékesített is. Ez kicsit visszavetett bennünket, kiegyenlítetté vált a játék.

Fordulás után első támadásunkból a csereként beállt Viola (Palla) pazar góllal kiegyenlített. Szinte percenként kerültek a támadók gólhelyzetbe, de mindkét kapus falat húzott a gólvonal elé. Úgy tűnt, nem bír egymással a két csapat, amikor a 77. percben Eszes szerencsétlen megoldása révén büntetőhöz jutottak vendégeink, Holló pedig nem adott esély Havasinak. A nézőtéren sokan egy lyukas petákot nem adtak volna a győzelmünkért, de nem így gondolták fiaink. Csató talán élete legszebb gólját bombázta, majd Fedor álompassza után Mohácsi okosan gurított a hosszú sarokban. Öt perc alatt a három gól kétszer is megfordította az eredményt.

Több helyzetből többet értékesítve megőriztük évek óta tartó hazai veretlenségünket.