Magyargéc, 200 néző, vezette: Kálé (Pikó, Misovics).

Magyargéc: Oláh T. – Pingiczer, Duró, Kobka, Varga – Sárdi (Mátyus), Mihályi, Cséki, Berki (Mátyás) – Smelkó, Fischer. Edző: Oláh Béla.

Tápiógyörgye: Havasi – Fehér, Palla (Katona), Csató, Kiss Cs. – Serucza, Mohácsi, Bontovics, Kiss A. – Gál, Viola. Edző: Lódi László.

Gl.: Fischer (46., 54.), Mihályi (41.). Sárga lap: Varga, Cséki, ill. Fehér. Jók: Oláh T., Duró, Cséki, Smelkó, Fischer, ill. Fehér, Kiss Cs., Viola.

18. perc: Mohácsi 18 m-ről leadott kapáslövése alig ment el a felső léc fölött.

28. perc: Mihályi jobb oldali beadását követően Berki Smelkóhoz továbbította a labdát, aki azonban elvétette a helyzetet.

29. perc: Viola jobbról játszott középre Kiss Andráshoz, aki száz százalékos helyzetben hibázott.

30. perc: Viola 15 méterről leadott lövése mellé szállt.

41. perc: Villámgyors akciót követően Smelkó lövése Fehér hátáról Mihályi elé pattant, aki nagy erővel a kapuba lőtte. 1–0.

46. perc: 25 méteres szabadrúgásból Fischer mesterien csavarta a hálóban a labdát. 2–0.

47. perc: Fehér az ötös vonaláról fejelt kapura, a labda Duróról kipattant.

54. perc: Smelkó adott középre, s az érkező Fischer a kapuba továbbította a labdát. 3–0.

58. perc: Viola egyedül tört be a tizenhatoson belülre, lövését Oláh védte.

60. perc: Kiss András betört a büntető területre, elfektette a kapust, az üres kapura gurított, a visszaérkező Duró elérte a gólba tartó labdát.

62. perc: Kapu előtti kavarodásnál Csató 4 m-ről leadott lövését Oláh jó érzékkel hárította.

65. perc: Kiss András fejesét védte Oláh.

67. perc: Mihályi éles szögből meglőtt szabadrúgását követően Havasi bravúrral hárított.

75. perc: Viola 6 méterről az üres kapu fölé fejelt.

A lendületben lévő hazai csapat semmi esélyt nem hagyott,  kilencven percig hajtottak, küzdöttek, Tápiógyörgye enyhe mezőnyfölénye mellett. Házigazdánk taktikája a darálós, hajtós játék volt, ugyanakkor a biztos hazai győzelemhez nagymértékben hozzájárult Oláh Tibor bravúros teljesítménye is. 5-6 tiszta gólhelyzetben hárított, vagy pedig Viola, Kiss ügyetlenkedték el helyzeteiket. Összességében egy színvonalas mérkőzésen helyzeteit jól kihasználva Magyargéc megérdemelten nyert, igen értékes három pontot veszítettünk.

Oláh Béla: – Úgy érzem már a Gyöngyös ellen is benne volt a csapatban a győzelem, játékosaim ezúttal átgondoltan játszottak, érezték, hogy ezzel a sikerrel följebb lehet lépni a tabellán. Gratulálok a játékosaimnak!

Lódi László: – Ezen a mérkőzésen játékosaim túlságosan is tisztelték a jó erőkből álló Magyargécet, így nem is lehetett más az eredmény. Gratulálok a hazaiaknak