Térkép

NB III Mátra csoport 2004-05

Gyöngyöshalász : Tápiógyörgye

2 : 2

A mérkőzés előtt kiegyeztünk volna a pontosztozkodásban. A félidőben, mikor házigazdáink 2-0 arányban vezettek nagyon távolinak tűnk az egy pont is. A második félidő játéka, a kidolgozott gólhelyzetek sokasága következtében jogosan mondhatjuk, otthagytunk még két pontot. Jó iramú, a szurkolók idegrendszerét nem kímélően változatos volt a tavaszi első bajnoki mérkőzésünk.

Havasi, Serucza, Fehér, Csató, Kiss Cs, Kiss A, Collins, Jónás, Major, Szabó, Viola összeállításban kezdtönk.

2. perc Kezdés után magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, a védők szögletre mentettek. Kiss beívelése után Fehér fejelt kecsegtető helyzetben, a kipattanó labdát Viola 4 méterről mellé durrantotta.

17. perc Collins lecsapott egy rossz átadásra, kilépett a védők közül, egyedül vihette a labdát a kapura. Hihetetlen módon sikerült kihagynia az óriási helyzetet.

30. perc Havasi kirúgását ellenfelünk szerezte meg, álmélkodó védőinket otthagyva a tehetetlen kapus mellett értékesítették a helyzetet 1-0

38. perc Kiss remek indítása után Viola került gólhelyzetbe, 12 méterről leadott lövése fölé ment.

42. perc Jobb oldali szögletet végeztünk el, a beívelt labdát Kiss 18 méterről kapásból fölé vágta.

43. perc Házigazdánk másodszor jutott a kapunk közelébe gyorsnak nem nevezhető kontrájuk után. Serucza talán kemény szerelését követően a játékvezető a büntető pontra mutatott. Az események úgy történtek, ahogyan ilyenkor lenni szokott, 2-0

Végig támadtuk a félidőt, gólhelyzeteket alakítottunk ki, miket sikerült ki is hagynunk. Házigazdánk nem kis szerencsével két gólt is szerzett, pedig csak percekre sikerült a térfelünkön a labdát birtokolniuk.

Szünetben Lódi cserélt, Jónást Gál, Majort Katona váltotta.

47. perc Szabó 18 méterről lő, a kapus véd.

48. perc Fehér remek labdával indította Kisst a bal szélen, aki két csellel tisztára játszotta magát. Beadását a jó ütemben érkező Szabó kapásból védhetetlenül bombázta a léc alá. 2-1

50. perc Viola kerül helyzetbe, s 17 méterről kapura lő, ám a kapufa ment.

60. perc Fehér Violához passzol, aki beforgatja védőjét, s tőle szokatlanul jobb lábbal hatalmas gólt ragaszt a bal alsó sarokba.  2-2

65. perc Collins - Fedor csere

69. perc Jobb oldali szögletünknél Kiss fejelhetett kapura, a kapus szerencsével hárított.

80. perc lendületes bal oldali támadás végén Fedor mindenkit maga mögött hagyva kilépett a labdával, egyedül tört a kapura, ám a mérkőzés harmadik 100 százalékos gólhelyzete is kimaradt.