Salgótarján, Baglyasalja, 200 néző, vezette: Lendvai (Tyukodi, Reitl).

Nógrád Volán-Baglyasalja: Lázár – Nánási, Kőházi, Jeney – Oláh T., Tarlósi, Híves, Stark, Szabó – Romhányi (Krizsán), Smelkó (Csák). Szakosztályelnök: Sebó János.

Tápiógyörgye: Havas – Fehér (Palla), Csató, Major (Katona), Eszes – Kiss Cs., Miskolczi, (Jónás), Collins, Mohácsi – Kiss A., Viola. Edző: Lódi László.

Gl.: Szabó (4.), Smelkó (13., 39.), ill. Mohácsi (66.).

Sárga lap: Smelkó, Szabó, Jeney, Romhányi, Nánási, ill. Kiss A., Kiss Cs., Mohácsi.

Kiállítva: Krizsán, ill. Eszes.

Jók: Smelkó, Oláh T., Nánási, Stark, ill. Kiss Cs., Mohácsi.

4. perc: Szabó 35 méterről lövésre szánta magát és a labda a meglepett Havas mellett a jobb alsó sarokban kötött ki. 1–0.

13. perc: Oláh T. jobb oldali beadását követően Smelkó 5 méterről pörgette a labdát a hálóba. 2–0.

39. perc: Formás kontratámadás végén Oláh T. labdáját, Smelkó 8 méterről a kimozduló kapus fölött emelte a hálóba. 3–0.

66. perc: Mohácsi 22 méteres szabadrúgásból szerezte meg a vendégek szépítő találatát. 3–1.

Sebó János: – Egy nagyon jó ellenféllel szemben már az első félidőben sikerült eldönteni a mérkőzés sorsát. Gratulálok csapatomnak az újabb szép győzelemhez.

Lódi László: – Nem volt bennünk a gól, így megérdemelt hazai győzelem született.