Térkép

NB III Mátra csoport 2004-05

Tápiógyörgye : Jászberény

3 : 3

Más gólaránnyal megismétlődött az ősz eredmény, jól játszottunk, vezettünk de az utolsó percekben Jászberény egyenlített, s a pontosztozkodásnak egyik csapat sem örülhet.

Tápiógyörgye, 350 néző, Játékvezető: Szabó Sándor, ill. Sipeki Attila, Szabad István

Tápiógyörgye: Havasi, Fehér, Csató, Major, Kiss Cs, Miskolczi Collins, (Palla) Katona, Fedor, Mohácsi, (Túróczi) Viola.

Jászberény: Ulviczki, Tóth, Szabó, Nagy, Lukácsi, Ládi, Németh, Gulyás, Tari, Szerencsi, Lippai.

10. perc Jobb oldali szöglet után Viola elől Tóth az utolsó pillanatban ment.

15. perc Mohácsi középről, 20 méterről lő, a középre tartó lövést Ulviczki védi.

20, perc Katona szökteti Mohácsit, aki az alapvonalig vezeti a labdát. Beadását Viola 6 méterről a léc alá fejeli. 1-0

31. perc Jobb oldali beadást Németh fejeli a felső léc, és a kapufa találkozási pontjára.

40. perc Kiss kitűnő labdájával Fedor elfut a jobb szélen, beadása kihagyhatatlan helyzetben találja Violát, aki 5 méterről az üres kapuba gurít. 2-0

47. perc Percekig nem tudunk fölszabadítani, szinte a tizenhatoson belül van az egész mezőny. Az össze - vissza pattogó labda Némethet találja meg, aki szépségdíjas mozdulattal ollózza a hálóba azt. 2-1

49. perc Katona kontrázik, szélvészgyorsan eljut a kapu előterébe, Ulviczki kiüti a ziccert, a kipattanó labdát Mohácsi az üres kapu felé bombázza, de Tari jól blokkol.

57. perc Collins szöglete után Katona elé mentenek a védők, aki 25-28 méterről hatalmas lövéssel lepi mag Ulviczkit, ám a labda a felső lécről fölfelé pattan.

62. perc Ügyes háromszögelés után védőink csak nézik, hogy Gulyás 10 méterről magabiztosan kiegyenlít. 2-2

67. perc A jászberényi védők nem tudnak fölszabadítani, s a nagy kavarodásban Mohácsit buktatták. A büntetőt a sértett magabiztosan értékesítette. 3-2

84. perc Védőink ismét csak nézték, hogy a vendég csatárok milyen jól játsszák a rövidpasszos játékot. Gyors egyérintős játékuk végeként Oláh Tamás 15 méterről gyengén, középre lő, ám a labda becsúszik Havasi alatt. 3-3

Jó iramú, sportszerű mérkőzést láthattunk, kitűnő, mindig akcióközelben lévő játékvezetés mellett. Döntőnek bizonyult, hogy Jászberény öt gólszerzési lehetőségéből annyi gólt szerzett, mint mi a kilencből.