Térkép

NB III Mátra csoport 2004-05

Tápiószecső : Tápiógyörgye

0 : 3

Nagy izgalom, várakozás előzte meg a Tápió parti rangadót. Nem titkolt céllal a három pontért utaztunk nagy riválisunk otthonába.

A csapatok a következő képen kezdtek:

Tápiószecső: NagyS. Mészáros, Tábori, Prepok, Csontos, Balla, Juhász, Papp I. Papp P -31. p Molnár- Offela, Nagy G.

Tápiógyörgye: Havasi, Kiss Cs. Kiss A. Fehér, Csató, -75. p. Palla- Katona, Major, Viola, Szabó -62.p. Gál- Túróczi 70. p. Mohácsi- Serucza,

Már az első félidő elején kialakult a mezőnyfölényünk, ami a mérkőzés folyamán hol nagy nyomássá alakult, hol a kapura veszélytelen passzolgatássá szelídült.

8. perc Viola tette meg az első lépést, 19 méterről leadott lövése mellé szállt.

12. perc Katona bal oldali beadását elnézik a védők, támadók, sőt Nagy is, ám a labda elsuhan a kapufa mellett.

16. perc Serucza bal oldali bedobása után a védők nem tudnak felszabadítani, a kapu előtti kavarodásban Fehér Zsolt reagál először, 10 méterről bevágja a labdát a kapuba, 0-1

19. perc Offela gyors kontrával elfut az alapvonalig, beadása elhal Havasi kezében.

23. perc Kiss András szögletét Serucza visszafejeli Kiss Csaba elé, aki kapásból bombázza a kapura. A gólba tartó labdát Prepok önfeláldozó módon kifejeli.

24. perc Formás passzok után Kiss A . Violához, Ő Túróczi elé gurít, aki ordító helyzetben 10 méterről fölé lő.

27. perc. Futószalagon gyártjuk a gólhelyzeteket. Ezúttal Kiss Csaba indítja Túróczit, aki Viola elé tálal, ám Kálmán lövése elsuhan a kapufa mellett.

30. perc Első hazai támadás érte el kapunkat, Balla 25 méterről középről lő, Havasi magabiztosan fogja a középre tartő labdát.

31. perc Jobbról Szabó beadása után ismét nagy a kavarodás a hazaiak kapuja előtt, Katona 15 méteres lövését Nagy megfogja a jobb kapufa mellett.

A szünet után nehezen indult a játék, ellenfelünk többször is eljutott kapunkig, közvetlen gólveszélyt azonban nem tudtak kialakítani.

64. perc Csató - Gál összjáték után Violához kerül a játékszer, 10 méterről az oldalhálót találja el.

71. perc Fehér labdájával Kiss Csaba elfut a jobb  oldalon, beadását Viola 5 méterről mellé fejeli.

72. perc Kiss András passzával Katona betör a büntető területen belülre, 13 méterről kilövi a tehetetlen Nagy mellett a jobb alsó sarkot. 0-2

80. perc Palla bal oldali bedobását Viola tovább csúsztatja Kiss András elé, aki 10 méterről, kapásból a jobb alsóba gurítja. 0-3

85. perc Katona jobb oldali beadásáról Viola alig marad le, így kimarad a mérkőzés utolsó helyzete.

A tél folyamán átszervezett Tápiószecső ezúttal sem nagy ellenállást tudott tanúsítani. Közepes formát mutató játékkal, rengeteg gólhelyzetet elpackázva magabiztosan hoztuk el a három pontot.