1 : 1

A gyönyörű áprilisi időben a következő összeállításban kezdtek a csapatok:

Gödöllő: Homenkó, Kovács, Somogyi, Bencsik, Kovalcsik, Diamant, Berta, Vörös, Szász, Vizler, Kiss Z.

Tápiógyörgye: Havasi, Katona, Eszes, Fehér, Mohácsi, Kiss Cs. Túróczi, Viola, Major, Serucza, Collins.

Bágyatag kezdés után az első 15 percben semmi említésre méltó dolog nem történt.

20. perc Az első esemény, aminek következtében a kapu közelébe került a labda. Bal oldali hazai támadás végén Kiss középre passzolt, Vizler 20 méterről kapura küldte, Havasi rutinosan megfogta a bal alsó sarokba tartó lövést.

26. perc Palla bedobása Eszest gólhelyzetben találta, ám a fejelés elmaradt.

27. perc Viola gyors támadás végén futtából 16 méterről lő, Homenkó csak nézi, hogy centiméterekkel a kapu fölé megy a labda.

Sem izgalmas, sem eseménydús nem volt az első félidő, gondolom a mieink azt hitték, ilyen lesz a második is. Nem úgy a házigazdák.

48. perc Vizler jól ível a kapunk elé jobb oldalról egy szabadrúgst. A sorfal, a belső védők mind egymásra vártak, nem úgy Kiss Zoltán, aki 7 méterről kapásból a kapu bal oldalába lőtt. 1-0

52. perc Katona jobb oldalról ívelt be szögletet, Túróczi György mindenkinél magasabbra emelkedve a jobb alsó sarokba fejelte első gólját. 1-1

57. perc Viola 20 méteres lövését Homenkó kis szerencsével szögletre üti.

60. perc Jobb oldali kontrából Mohácsi ível középre, a nagy kavarodásban Eszes eszmél először, fejese elhal a kapufán.

65. perc Homenkó ismét párharcot nyer Viola ellen, a mezőnybe bokszolja Kálmán erőteljes lövését.

67. perc Mohácsi eladott labdájával meglódulnak a hazaiak, hibát hibára halmozunk középen is, ám Fortuna ezúttal velünk van, házigazdánk szikrázó kapufája ezúttal is kifelé perdül.

Közepes színvonalú játékkal ismét sikerült idegenből pontot szereznünk, tovább tart tavaszi veretlenségünk