Gólzáporos visszavágás az őszi vereségért!

A csapatok a következő összeállításban vonultak a kezdő körbe:

Tápiógyörgye: Havasi, Viola, Kiss Cs. Kiss A. Mohácsi, Fehér, Fedor (Gál), Major, Collins (Katona), Eszes, Szabó (Jónás).

Magyargéc: Oláh T. I. Oláh T. II. Ökrös, Telek, Varga, Kalocsai, Kuris, Kocka, Mátyás, Berki, Bori,

7. perc Collins jobb oldalon szöktette Fedort, kinek a beadását Kiss András 10 méterről épp fölé fejelte.

12. perc Collins jobb oldalról beívelt szögletét Viola a jobb alsó sarokba csúsztatta. 1-0

20. perc Viola tála Mohácsi elé, aki 10 méterről óriási gólt akar rúgni, a felső léc azonban a vendégekkel van.

25. perc Viola beadása ezúttal Fedort találja üresen, Ottó magabiztosan értékesíti a helyzetet, 5 méterről fejesénél nincs esélye Oláhnak. 2-0

28. Szabó kihasználja gyorsaságát, kontrájánál mindenkit maga mögött hagy, majd pontos labdával szökteti Violát. Kálmán körül mindenki fekszik már, mikor az üres kapuba gurít. 3-0

30. perc Fehér, Viola, Kiss A. ügyes háromszögelés után Mohácsi elé kerül a játékszer, a büntető pont környékéről leadott lövését Oláh védi.

36. perc Szabó jobb oldali beadását Mohácsi fejeli kapura. Mindenki gólt kiált, Oláh ujjheggyel éppen elér, s szögletre tolja a labdát.

36. perc Collins szöglete Fehér Zsoltot találja üresen, fejesénél nincs ellenszer. 4-0

40. perc Eszes labdát szerez a térfelünk közepén, és ellenállhatatlan rohammal tör egészen a kapuig. A megzavarodott védelemben Kalocsai csak beljebb tudja segíteni Eszes labdáját. 5-0

43. perc Mohácsi 18 méterről leadott szabadrúgásánál a felső léc ismét a vendégekkel van, a labda ismét a mezőnybe pattan.

45. perc Viola kerül tiszta gólhelyzetbe, nagy igyekezetében telibe találja Oláht.

50. perc A szünet után még méláztunk egy kicsit. Nem úgy Berki, aki 60 méteren át vezette a labdát, s e közben nem támadta meg senki. Lövésénél Havasinak már nem volt esélye. 5-1

53. perc Kiss András labdájával Fedor elszáguld a jobb oldalon, majd jó ütemben gurít Collins elé, aki kapásból kilövi a bal alsó sarkot. 6-1

66. perc Viola egyéni akció végén 20 méterről lő kapura,  a labda kipattan a meglepett Oláhról, Fedor Ottó nem hibázik 4 méterről. 7-1

A vártnál magabiztosabb, szemre is tetszetős játékkal örvendeztette meg a csapat a szurkolóit. Megérdemelt, gólarányjavító győzelmet arattunk a ma gyenge napot kifogó Magyargéc ellen.