2 - 1

Tápiógyörgye, 400 néző

Tápiógyörgye: Ulviczki, Fehér, Csató, Serucza, Tóth, (Eszes) Kiss Cs, Gömöri, (Merse) Collins, Katona, (Mohácsi) Túróczi, Bese

Dabas: Végh, Blaskó, Szakács, Danyis, Toplán, Gál, Suhajda, Liszkai, Csendes, Moldován, Biai

2. perc Tóth kitűnő labdájával Gömöri kilépett, a 16-os vonalára tálalt Bese elé, aki 10 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 1-0

10. perc Toplán bal oldali beadását Gál 6 méterről, középről nagy erővel vágta a kapu közepébe az álmélkodó védők között. 1-1

13. perc 28-30 méterről jobbról ívelt be Collins egy szabadrúgást. Fehér 8 méterről erőteljesen fejelte a kapura, de Végh fantasztikus mozdulattal ütötte ki a jobb felső sarokra tartó labdát.

40. perc Collins jobb oldalon indította Besét, aki pontosan tálalt Túróczi elé. A ziccer ismét elhalt Végh kezében

44. perc Serucza bal oldali óriási bedobását Tóth ügyes mozdulattal a bal alsó sarokba fejelte. 2-1

45. perc Suhajda megkapta második sárga lapját, így idő előtt mehetett zuhanyozni.

52. perc Katona indításával Collins betört a büntető területre, de Végh lecsendesítette a már gólt kiáltó hazai szurkolókat.

55. perc Collins beívelt szabadrúgását Tóth a kapus, egyben a kapu mellé fejelte.

63. perc Collins szabadrúgását Fehér fejeli kapura, Végh ismét véd.

75. perc Nagy igyekezettel, de szabálytalanul szerel Fehér. A jogos büntetőt Moldván nagy erővel a kapu fölé lőtte.

78. perc Eszes hosszú indításával Bese egészen a kapuig száguld, ziccere bár centiméterekkel, de elkerüli a kaput.

82. perc Túróczi, Bese, Kiss összjáték után a mérkőzés talán legnagyobb helyzetében ismét Végh a sikeres főszereplő.

Semmi idény eleji forma nem volt jellemző a mérkőzésre. Mindkét csapat nagy lendületet diktálva végig rohanta mérkőzést. Dabas nem adta fel emberhátrányban sem, kis szerencsével egyenlíthettek volna.

Lódi László szerint sokat kell javulni. Nem indok a kitűnően védő Végh, sok helyzetből tudtunk csak két gólt szerezni.

U 19 Tápiógyörgye - Dabas

3 - 1

Összeállítási gondokkal küszködött Józsa László edző, s közel sem a legjobbnak számító 11 fiú kezdett. Harcos, jó iramú mérkőzésen az első 5-10 percben kicsit megilletődötten játszottunk. A kezdeti idegeskedés után átvettük az irányítást, s egyre jobban felülkerekedtünk. Varga a mezőny legjobbjaként, Gál szokásos okos játékával, Miskolczi, Szabó, Varró góljaikkal biztosították a győzelmet.

A második félidőben többször szemre is szép, magabiztos játékot mutattak fiataljaink.