0 - 1

Sarkadkeresztúr, 150 néző

Sarkadkeresztúr: Cserháti, Mamolniuz, Bányai, Molnár, Répási, (Tóth) Karakas, Csúz,  Bagi, (Kiss)Kovács, Kiss, Zsoldos,(Szabó)

Tápiógyörgye: Ulviczki, Fehér, Csató, Eszes, Kiss Cs. Kiss A. Miskolczi, (Szabó) Mohácsi, (Serucza) Gömöri, Bese, Katona, (Tóth)

10. perc Mohácsi indulócsellel lövőhelyzetbe kerül, erőteljes, középre tartó lövését Cserháti szögletre üti.

11. perc Szöglet utáni kavarodásnál Bese elé kerül a labda, kapásból 6 méterről mellé durrant.

20. perc Csató - Eszes - Gömöri összjáték után Cserháti szerencsével hárít.

25. perc Mohácsi jobb oldali beadását Bese 15 méterről, kapásból a kapu fölé lövi.

29. perc Eszes bal oldali beadására hárman is érkeznek, Cserháti ügyesen felszedi csatáraink elől a labdát.

32. perc Jobb oldali támadásunkból Katona adja be a labdát, Gömörinek van ideje lekezelni, 12 méterről leadott lövésénél azonban nem elég precíz, a kapusnak van esélye hárítani.

35. perc Házigazdánk először közelíti meg kapunkat, szögletük elhal Ulviczki kezében

36. perc Mohácsi szabadrúgását Eszes 7 méterről fejeli kapura. Cserháti csak kiütni tudja , Bese elé, aki 1 méterről senkitől sem zavartatva betalpalja az üres kapuba. A játékvezető érthetetlen módon szabadrúgást ítél kifelé.

67. perc Mohácsi labdájával Bese iramodik meg, ziccer helyzetben 10 méterről a kapusba lövi a labdát.

78. perc Mohácsi két csellel az alapvonalig fut, középen hárman is érkeznek. A legjobb helyzetben lévő Miskolczi Mártont választja, aki 8 méterről belsővel a léc alá helyez. 0-1

Nehéz mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk. Sarkadkeresztúr gárdája már az első percek játéka alapján verhetőnek látszott, s sikerült is gólhelyzeteket kidolgozni, de az ügyesen mozgó Cserhalmit a szerencse is segítette. Az átütő erő, a kreatív, rövid passzos játék sajnos nem volt látható. Középpályánk nem remekelt ezen a napon.

Védelmünknek nem volt sok dolga, házigazdánk erejéből 4-5 veszélytelen szögletre futotta.

U 19

0 - 10

Házigazdánk nem nagy erőfeszítésre késztetett bennünket. Ifistáink végig magabiztosan, jól játszottak, irányították a játékot. Sarkadkeresztúr a második félidőre fejben, fizikailag elfáradt, s következett az örömjáték. A játék képe alapján győzelmünk még ilyen arányban is megérdemelt.

Jók: Jónás Roland, Gál János, Varró Péter