Kiskunhalas:300 néző.

Játékvezető: Török - Rácz A., Fey M.

Kiskunhalasi FC: Nagy Zs. (Verebélyi)-  Kárász, Czifrák, Barna, Taskovics, Bagi (Babos), Kislörincz, Karda, Tóth I. (Kovács P.), Vastag, Kovács N. Edző: Török László.

Tápiógyörgye: Ulviczki Vállaji (Bende), Fehér, Csató, Kiss Mészáros, (Mohácsi)  Túróczi, Tóth, Collins, Gömöri (Szabó), Bese, Edző: Lódi László.

11. perc Túróczi,Bese Összjáték után Collins elől az utolsó percben mentett Czifrák.

12. perc Taskovics beadása után Tóth elől Ulviczki mentett.

17.perc Fehér Czifrákot szabálytalanul szerelte a 16-os előterében, a  szabadrugást Bagi főlé lőtte.

19. perc Taskovics, Bagi összjáték után az utóbbi lövése a kapufán csattant.

20. perc Tóth beadását Karda 18 méterről kapura lövi, ám a labda megpattan Kiss lábán, és a tehetetlen Ulviczki mellett a hálóba perdül.  1:0

26. perc Bagi jobboldalról beadását Czifrák senkitől sem zavartatva a léc alá fejelte. 2:0

47. perc Gömöri 18 m-ről a a bal felső sarkot célozta meg,  Nagy kitűnő mozdulattal ment.

56. perc Bagi, Karda összjáték után az utóbbi a jobb alsó sarkot veszi célba, lövése szép találat. 3-0

78. perc Az utolsó helyzet a miénk, ám Túróczi sokat vár, és lövéshez sem jut a gyorsam eszmélő védők között.

A mai játéknapon ennyi volt csak csapatunkban. Már két forduló óta látszódnak a nehézségek, a sok sérült, a sárga lapok miatti hiányzások miatt rövidebb a kispad.

Jók: Kiss Cs., ill. Nagy, Zcifrákz, Karda, Taskovics, Barna.

Lódi László:  - Ilyen arányban is megérdemelt a hazai győzelem és az sem mentség, hogy öten nem játszottak a kezdő csapatból.

Török László: – Örülök, hogy a mérkőzéseinket mindig többen látogatják, remélem két hét múlva sokan jönnek ki a rangadóra.

U 19        Kiskunhalas - Tápiógyörgye

1 - 2

Erőtől duzzadó ifjúsági csapatunk rangadót nyert idegenben.

Ezúttal a dobogós helyen álló Kiskunhalas gárdáját sikerült otthoni környezetében kétvállra fektetni. Külön emeli a győzelem fontosságát, hogy házigazdánkhoz hasonló kitűnő formában lévő, képzett játékosokból álló, szervezett, jól összerakott csapattal még nem találkoztunk.