Pest megyei I. osztály labdarúgó-bajnokság

Tóth Tamás     Csató János      Varró Zsolt

Palla Zoltán      Bontovics Ferenc

Kővári Márton (Józsa László)      Kiss András      Katona István

Czapkó Róbert (Gál Sándor)      Viola Kálmán (Serucza Béla)

Az első támadásból a bal oldalon a bedobást Palla végezte el. Szokásos hatalmas bedobását Kiss András a léc alá fejelte. 1:0. Jónak nevezhető játékkal, szemre tetszetős támadásokat vezetve sikerült még két gólt szerezni az első félidőben. (Czapkó, Palla) A vendégek a szerény képességekkel rendelkező játékvezető engedékenysége következtében a játékszer helyett inkább az ellenfelet rugdosták, sokszor megtorlatlanul. Sajnos súlyos sérülést is okoztak e megmozdulások.

A második félidőben folytatódott a lendületes játék, ami hamar góllá is érett (Kiss). 4:0 Ekkor a közönség számára érthetetlen okok miatt vissza vett a csapat, kiegyenlített játék közben eredményesen kontrázott a Gyömrői csapat. 4:1. A végeredményt: 5:1 Csató 30 m-es bombagóljával állította be. Kár volt elszalasztani a lehetőséget, lényegesen nagyobb gólaránnyal nyerhettünk volna a kidolgozott helyzeteink alapján.

Helyenként szép játékkal megérdemelt győzelmet arattunk a tabella utolsó helyezettje ellen.

Jók: Bontovics Ferenc, Kiss András, Palla Zoltán