Gyál :  Tápiógyörgye

1  :  5

Sajnos még mindig hat kezdő nem játszhatott. Rossz előjelként a hazai csapat még nem kapott ki a tavaszi sorozatban. A bíró sípjára azonban helyre állt a "rend". Szép játékkal, végig irányítva az eseményeket, egymás után vezettük támadásainkat. Ellenfelünk csak néhány jó csel, szórványos támadás erejéig tudott ellenállni. Jó összjátékkal, remek egyéni teljesítményekkel értük el góljainkat. Kővári (9. p.) Katona (27. p.) Serucza (51. p.) Kiss A. (80. p.) Gál (86. p.) A mutatott játék alapján ilyen nagy arányban is megérdemelt volt a győzelmünk.

Gál Lajos

Gyál  :  Tápiógyörgye

2  :  2

Minden héten más csapattal játszunk, és kevesen. A jelenlegi helyzetben jó eredmény született. Az időnkénti jó, és pontos játékot sok egyéni hiba rontotta le. Az összkép alapján reális a döntetlen.

Józsa László edző