Tápiógyörgye  :  Törökbálint

4  :  2

A tabella 8. helyén álló vendégcsapat legyőzése kötelező házi feladatként nehezedett játékosainkra. Játékunk ennek megfelelő képet mutatott a mérkőzés nagy részében. A kezdeti enyhe mezőnyfölény egyre nagyobb nyomássá módosult, majd gólokká érett. Gál (39. p.) Varró (42. p.)

Az első félidőben elért biztos vezetésünk megnyugtatott, Törökbálintot pedig feltüzelte. Nyílt sisakkal, támadó szellemben játszottak, kétszer is szépíteni tudtak. Ekkor változatos, nagy iramú, a közönséget szórakoztató játék alakult ki. Felépült sérültjeink cseréje után (Csató, Bontovics) Kővári remek gólpasszával és góljával biztosan tartottuk itthon a három pontot.

Gál Lajos

Tápiógyörgye : Törökbálint

3  :  3

Változatos, jó iramú mérkőzésen a jobb csapat benyomását keltő vendégek ellen megérdemelt döntetlent értünk el.