Tápiógyörgye : Tököl

3  :  1

A bajnokság utolsó mérkőzését Tököl ellen játszottuk. A tabellán elfoglalt helyünk, az őszi vereségért a visszavágás, és a nagyszámú szurkolótábor kötelezte csapatunkat a győzelemre. Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, vendégeink gólhelyzeteivel. Farkas István kapusunk e napon azonban remek napot fogott ki, minden ziccert hárított. A második félidőben aztán helyre állt a rend, egymás után vezettük támadásainkat, melyekből háromszor is betaláltunk a kapuba. (Viola, Czapkó, Katona) Élénk iramú, közönségszórakoztató mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk.

Tápiógyörgye : Tököl

2  :  0

Ifjúsági csapatunk furcsán rövid mérkőzésen diadalmaskodott. Vendégeink mindössze 8 fős csapattal tudtak felállni a kezdéshez. Miskolczi Márton a 10. percben már a második gólját rúgta, mikor "rejtélyes módon" megsérült valaki az ellenféltől. A játékvezető ekkor a szabályok értelmében lefújta a mérkőzést, megfosztva bennünket egy újabb nagy arányú győzelemtől.