Újlengyel : Tápiógyörgye

Morális kátyúban a csapat

Már nem első, hanem a negyedik alkalom, hogy vezetünk, esetleg több góllal is, és mégis örülünk a mérkőzés végén a döntetlennek.

Minden szépen kezdődött, lassan mezőnyfölénybe kerültünk. Középpályán sok hibával ugyan, de irányítottuk a játékot, de támadásaink szórványosak, esetlegesek voltak. Helyzetkihasználásunk ma remek volt, két helyzetből Kiss András kétszer is eredményes volt.

Már a 75. percben jártunk, amikor Kiss kapusunk megsérült, miközben gólt kaptt. Csak mi láttuk szabálytalannak. Hideg zuhany szokásos módon a 90.percben történkt, amikor is a már megszokott módon a mérkőzés végét várva ismét elkerülhető gólt kapunk.

Góllövőink: Kiss András (2)

U 19       Újlengyel : Tápiógyörgye

Nem volt kétséges már az első 10 perc után, ki az esélyes. Szellemes, sokszor tetszetős támadásaink egyre több alkalommal értek véget befejezetten, a második félidőben pedig gólarányt is javítottunk.

Góllövőink: Gál Sándor (5) Bódi Péter (2) Kovács Szabolcs, Varga II. János

U 16       Tápiógyörgye : Tápiószecső

Sajnos nem voltunk komoly ellenfél Tápiószecső serdülői ellen. Vendégünk minden csapatrészében jobb volt, még az ilyen nagy gólkülönbségű győzelmük is megérdemelt.