Albertirsa : Tápiógyörgye

2007-2008.évad nyitómérkőzésére technikai okok miatt Dánszentmiklóson fogadott bennünket Albertirsa csapata.

Mindkét csapat jól felkészült, nagy iramban helyenként szikrázóan kemény öszecsapáson mérték össze erejüket.

Az első 10 perc után mezőnyfölénybe kerültünk, és ez a fölény gólhelyzeteket is eredményezett. A szerencsével azonban hadilábon álltunk, nem igy házigazdánk kapusa, aki minden próbálkozásunkat meghiúsított. Olyannyira, hogy a mérkőzés végére a mezőny legjobbja lett.

A második félidőben egy kósza ellentámadásból a labdarúgás íratlan szabályai szerint kaptunk egy gólt, amit rövid időn belül ki is egyenlített Kiss András. Ez 10 perc múlva megismétlődött, ezúttal Túróczi György egyenlített.

Sok helyzetből voltunk képesek két gólra, míg ellenfelünk szinte labdabirtoklás, valamire való támadás nélkül is talált két gólt. a játék képe alapján otthagytunk két pontot.

Góllövőink: Kiss András, Túróczi György.

U 19       Albertirsa : Tápiógyörgye

Utánpótláscsapatunk sokat erősödött a nyáron. Vendéglátónk nem teljes tudott teljes csapattal kiállni, így küzdelemről szó sem lehetett. Lendületes, jó játékkal gólparádéval kezdtük a bajnokságot.

Góllövőink: Varga János (4), Seres Sándor (3), Szinok Tamás (2), Eszes János. Házigazdánk egy öngólt vétett.