Tápiógyörgye : Pécel

Megint elveszítettünk két pontot!

A mérkőzés ideálisan kezdődött a számunkra. Büntetőhöz jutottunk már a 4. percben. A kapus verve volt, de kimaradt e kecsegtető lehetőség.

Mezőnyfölényünkkel telt a mérkőzés legnagyobb része, ám a gólszerzés elmaradt. Szerencsénre ellenfelünk sem talált be kevés helyzetéből. Mindkét kapus remek formában uralta a területét, elbizonytalanítva a támadókat.

Vendégeink elérték céljukat, elvittek egy pontot. Bátran, tudatosan játszottak, nem riadtak vissza a szabálytalanságoktól sem.

A mi játékunkból hiányzott az átütő erő, a megszokott kreatív, sokpasszos támadásszövés. A mezőny legjobbja volt Csató János, de kitűnő teljesítményt nyújtott Varga Ádám és  Kiss László .

U 19       Tápiógyörgye : Pécel

Pontot veszítettünk.

Enerváltan, fáradtan kezdtük a mérkőzést, és később sem sikerült igazán felpörögni. Gólhelyzeteink ritkábban ugyan adódtak, de rendre ki is hagytuk ezeket a lehetőségeket.

U 16       Újszilvás : Tápiógyörgye

Fiaink szenzációs győzelmet arattak szomszédaink ellen!