Nagykőrös : Tápiógyörgye

Ismét nincs miért örülnünk! Szinte már görcsössé válunk a gólhelyzeteinkben, amiket ismét szép számmal dolgoztunk ki. Valósággal felbillent a pálya, ám gólt ismét nem szereztünk.

U 19       Nagykőrös : Tápiógyörgye

0: 3

Ifjjúsági csapatunk menetelése folytatódik. az eredmény alapján simának tűnik, de igen emény mérkőzésen, csak az utolsó 20 percben tudtuk a javunkra fordítani az eredményt

U 16       Tápiógyörgye : Úri

Meggyőző fölény alakult ki már a mérkőzés elején, ami csak erőteljesebbé vált a második félidőre. Helyenként okos, kreatív játékkal sikerült vendégeinket két vállra fektetni.  A szó legszorosabb értelmében mindenki sokat hibázott, aki a pályán tartózkodott, így sajnos kaptunk néhány gólt, de serdülőink győzelme nem forgott kockán.

Kimagasló teljesítményt nyújtott Seres Sándor, Fehér Balázs, de a Dulcz testvérek (Dénes, Csaba) is felnőttek a feladathoz.

Góllövőink: Seres Sándor (2) Baliczky Adrián (2) Fehér Balázs (2) és Gál Balázs.