Tápiószele : Tápiógyörgye

2 : 1

Nagy küzdelem, tűélesre kihegyezett párharcok, jó játék. Ezt remélte mindkét csapat szurkolótábora.

A szokásos szomszédvár rangadónál több volt várható.

Az első 5-6 perc komoly reményeket keltett, két remek lövést is épp csak tudott hárítani a hazai kapus, Magyar fejesénél pedig kapitulált.  Védőink tehetetlensége, kapusunk hibája gyorsan meghozta a választ. Ezután hiába játszottunk mezőnyfölénybe, a kapuig nem igazán jutottunk el. Amikor ez sikerült, rendre elhibáztuk helyzeteinket.

Nem úgy Tápiószele, akik 60 perc játék után jutottak el kapunkig, s be is találtak.

Nem szokásunk a játékvezetéssel foglalkozni, vereségünket most is az magyarázza, hogy 6 helyzetből nem csak egy gólt kell szerezni.

Sajnálatos tény, hogy a játékvezető úr erősen befolyásolta téves döntésével a mérkőzést. Szabadrúgáshoz jutottunk, aminek az elvégzéséhez sípjával meg is adta az engedélyt. Csató elvégezte a szabadrúgást, ami visszarendelt, hogy még nem mondta azt, hogy mehet. Ez még nem lett volna baj, de Csatónak sárga lapot is adott, s egy későbbi jogos sárga után piros jött. Hibáját tetézte, hogy a házigazdák közül is besárgított kétszer egy játékost, mintegy egyenlítve.

A jelenlévő játékvezető ellenőr  jelenlétében aztán a jegyzőkönyvbe beírta, hogy jogosulatlanul adott sárga lapot.

Kár, hogy ez a közjáték beárnyékolta a helyi ranmgadót, ahol Tápiószele jobban akarta a győzelmet, és ezt jobb helyzetkihasználásuknak köszönhetően meg is érdemeltek.

Gól:  Magyar Iatván

U 19       Tápiószele : Tápiógyörgye

0 : 3

Ifjúsági csapatunk  ezúttal sem talált legyőzőre. A mérkőzés elején azonnal magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést. Helyzeteket dolgoztunk ki, és ezekből hármat sikerült is értékesíteni.  Már a 20. percben három gól volt az előnyünk.

Fölényünk tudatában egy kicsit visszavettünk, de ezúttal a biztos győzelemhez is elegendő volt.

Góllövőink: Bódi Péter, Gál Sándor, Vaprezsán Attila

U 16       Tápiógyörgye : Nagykáta

3 : 5

Nem mindennapi gyenge formát fogott ki serdülő csapatunk. A mérkőzés egy részében sikerült csak azt a játékot játszani, amit elképzeltünk. Fegyelmezetlenségünk csapkodó, elképzelés nélküli csapkodássá változott.

Vendégeink sem tündököltek, de a mérkőzés végén ők voltak jobbak, eredményesebben használták ki helyzeteiket.