Pécel : Tápiógyörgye

Remek 10 perc után ami alatt gólhelyzeteket dolgoztunk, majd hagytunk ki, visszaestünk. A mérkőzés hátralévő idejében csak egy csapat volt a pályán. Enerváltan, fáradtan elképzelés nélkül játszottunk. A csapatban benne lehetett a hétközi kupamérkőzés fáradtsága. Rövid cseresorunk, a kezdők játékereje nem tudta pótolni Csató, Magyar, Kiss, Eszes hiányát. Sikerült 3 - 4 góllövési lehetőséget elszalasztani, amihez hozzáadódik védelmünk, ezúttal kapusunk két óriási hibája. Ezek egyenes következménye, hogy még ilyen arányban is megérdemelt Pécel győzelme.

U 19       Pécel : Tápiógyörgye

Rangadót veszítettünk. A listavezető otthonába nem a legjobb látogatni. Pécel már három góllal is vezetett, eldőlni látszott a mérkőzés, amikor sikerült megrázni magunkat. Sajnos csak a szépítéshez volt elegendő.

A kettősvereség következménye a szurkolók arcáról is leolvasható.

U 16       Tápiógyörgye : Tápiószele

Fiaink szenzációs győzelmet arattak ősi riválisunk,, a szomszédvár Tápiószele ellen. Minden csapatrészben jobbak voltunk, így vendégünk nem kerülhette el a kiütéses vereséget.