Tápiógyörgye : Tápiószele

Nem babra ment a játék már az ifjúsági mérkőzésen sem, és várható volt, a felnőtteknél sem lesz másként. Nagyon fájt a fogunk az őszi vereségünk miatt vendégeink skalpjára.

Az első negyedóra végén szappanos hihetetlen nagy góllal jelezte, itt van Tápiószele. ezzel fel is ébresztette a csapat bosszúvágyát, sűrűsödtek is a támadásaink. Mezőnyfölényünk eredményeképp Katona és Magyar góljaival át is vettük a vezetést.

A második játékrészben nem sok esélyt hagytunk, mindenki tudta, csak Fehér Zsolt rajzolhatja át az eredményjelzőt. Hiába vigyázott rá a fél csapat, klasszisát bizonyítva kiegyenlített.

U 19       Tápiógyörgye : Tápiószele

U 16       Sülysáp : Tápiógyörgye

Siker a listavezető otthonában.

Nagy fegyverténynek számít, hogy a térség kimagasló serdülőitől nem kaptunk ki. Kezd igazán összeérni Gál Sándor keze alatt az ebben a korosztályban nagyon fiatal csapatunk.

Góllövőink:  Rubint, Baliczky, Görbe