Hernád : Tápiógyörgye

Mint egy falat kenyér, úgy kellett a győzelem, és az érte járó három pont!

Hernádot otthon legyőzni nem kis fegyvertény, örülünk is kellőképpen a megérdemelt győzelmünknek.

Remek napot fogott ki Tápiógyörgye ezen a játéknapon. Hatalmas elánnal vetette mindenki magát a küzdelembe. Különösen látszódott ez a középpályássorunkon, akik ellenmondást nem tűrő módon végig irányították a mérkőzést. Kiss, Eszes, Matúz tengely rengeteg labdát szerzett, megkönnyítve a mérkőzések óta kimagasló formában játszó Túróczi és Miskolczi dolgát. Katona ellenállhatatlan rohamait ezúttal sem tudták fékezni, pontos beadását Kiss könnyű gólt szerezve passzolta a tehetetlen kapus mellett a hálóba.

Minden csapatrészben jobbak voltunk, habár ez a dologtalan Boros esetében nem feltétlen igaz. Hernád pontrúgásból elért három kapufájánál esélytelen volt, egyébként pedig nem is találkozott a labdával.

Jól felkészültünk e sorsdöndő mérkőzésünkre. Nagy akarattal, jó taktikával, végig fegyelmezetten játszottunk, megérdemelten hoztuk el a három pontot!

U 19       Hernád : Tápiógyörgye

Nem tűnt reménytelennek a három pont megszerzése, de a gyors hazai gól elbizonytalanította ifjúsági csapatunkat. szerencsére ez csak átmeneti állapot, s többnyire nagyon rövid ideig tart. A második félidőre a kék mezesek elfáradtak, megadásra kényszerültek, így ismét megérdemelt győzelmet arattunk.

Góllövőink: Kovács Szabolcs, Árva Barnabás, Varga János II

U 16       Tápiószecső : Tápiógyörgye

Sikerült megegyezni a sportszerű Tápiószecsővel!

Technikai okok miatt nem tudtuk vállalni a mérkőzést, így később kijelölendő időpontban kerül lebonyolításra.