Tápiószele : Tápiógyörgye

2008-2009. évad második rangadója előtt volt elszámolni valónk szomszédinkkal. Legutóbbi két mérkőzésünkből egyetlen pontra futotta erőnkből.

Mindkét csapat erősen bekezdett, és a lendületes játék csak a mérkőzés végén lanyhult. Fizikailag és mentálisan is a mérkőzés egészében erősebbek voltunk. ez eleinte helyzetekben, majd gólokban is megnyilvánult. Házigazdánk kevés helyzetéből egyszer betalált, s nem feltétlenül büszkék, hogy "kaptak" még egy gólt.

A mérkőzés pikantériája volt a Kiss testvérpár, András és Csaba egymás elleni játéka, amiben ezúttal is a Tápiógyörgyei mezben játszó András volt a jobb.

Góllövőink: Kiss  András, Szokoli Krisztián, Katona István

U 19       Tápiószele : Tápiógyörgye

Utánpótlás csapatunk ezúttal is remekelt, magabiztos játékkal hoztuk el a három pontot. 100 %-os teljesítménnyel tabellavezetőként várhatjuk az ez idáig egyetlen pontot szerző Kakucs csapatát.