2 : 3

U 19       Péteri : Tápiógyörgye

0 : 4

Tisztelt szurkolók!

A mai nap ismét bajnoki mérkőzést játszottunk Péteriben, és 1:0 arányú félidei eredmény után 4:0-ra nyertünk. Az első félidőben mezőny főlényben játszottunk, de középpályán mindig az utolsó passz nem sikerült. A hazaiak  széllel támogatva próbálkoztak, de Kovács Sz. és Szinok kettős rendre visszaverte a támadásokat. A félidő befejezése előtt egy végre futballhoz hasonlító támadásból Varró erőszakosan megszerzett labdájából Bódi gólt szerzett. Fordulás után egyre szebb támadásokat vezettünk és Bódi ujabb két góljával (mesterhármas) 3:0 ra elhúztunk és a hazaiak láthatóan beletörödtek. Nagy P megadta a kegyelemdöfést góljával és beállította a végerdményt.

Összességében a II. félidei teljesítményünkkel megérdemelten nyertünk. Kovács, Szinok, és Bódi végig jó teljesítményt nyújtott, szünet után Árva és Nagy P játéka feljavult. Gratulálok és köszönjük a szurkolást azoknak akik elkisérék a csapatot!