Szentmártonkáta : Tápiógyörgye

U 19       Szentmártonkáta : Tápiógyörgye

Tisztelt Szurkolók!

Ifjúsági csapatunk a mai napon Szentmártonkátán játszott és 1:0-s félidő után  megnyerte a találkozót. A győzelmet nem kell megmagyarázni, mondják az okosok .A mai meccs ilyen volt .Jól kezdtünk és mezőnyfölényben voltunk, de valahogy az utolsó passz, vagy beadás nem sikerült. A félidő közepén egy valamire való támadás után Kovács Sz. kiugratta Serest, aki szokásához híven értékesítette a helyzetet. Fordulás után próbáltam frissíteni, de a cserék sem hoztak javulást, és a levegőben volt az egyenlítés.

Ezért újabb védő érkezett Vaprezsán személyében és megtartottuk az előnyünket. Tulajdonképpen mi irányítottunk, de rengeteg pontatlan megoldás, ismételt labdaimádatból adódó labdacipelés jellemezte a játékunkat, de megérdemelten nyertünk ezzel a halvány teljesítménnyel is. A mai mérkőzésen Molnár Tamás és Seres Sándor játszott kiemelkedően, de nem sokkal maradt el tőlük Szabó Á. és a csere után Vaprezsán Attila .A jövő héten ennél több kell minőségben, remélem átérzik a srácok. A csapat hozzáállását viszont dicsérem a pontatlanságok ellenére is. Varga János is a jók közé írandó. Hajrá Györgye!

Árvai István

U 13       Tápiógyörgye : Tápiószecső