Dunakeszi : Tápiógyörgye

A sereghajtó, Dunakeszi otthonába látogattunk e zord időjárású hétvégén. Jobb napokat látott ellenfelünk legyőzése kötelező házi feladatot jelentett az előzetes esélylatolgatás alapján. Czapkó Róbert, Kiss András gyors góljaival már a 10. percben elhúztunk, már ekkor eldőlt, ki nyeri ezt a mérkőzést. A játék  egészére inkább a küzdelem, mint a "szép játok" volt jellemző. Nem tudtuk a szokásos focit játszani, támadásaink pontatlanságunk következtében rendre elakadtak. A második félidőre még több homokszem került a gépezetbe. Az utolsó 20 perc rohamai hozták meg harmadik gólunka, Viola Kálmán állította be a végeredményt.

Megérdemelt győzelmünk nem vitatható.

Dunakeszi : Tápiógyörgye

Dunakeszi ifjúsági csapata 7. mi 4. helyen álltunk a mérkőzés kezdetén. Tabellán csak 5 pont az előnyünk. A várható nagy küzdelem, szoros mérkőzés azonban elmaradt. A bajnokság első harmadára jellemző lendületes, erőszakos, támadó szellemű játékunknak ma nem volt ellenszere. A gyengébb napot kifogó házigazdát ilyen arányban is megérdemelten győztük le.