Bag : Tápiógyörgye

2  :  2

Mindkét csapat számára  reális a döntetlen. A labda birtoklása, a játék irányítása alapján Tápiógyörgye csapata tűnt esélyesebbnek, a gólhelyzetek alapján a házigazdák tűntek jobbnak. A megyei bajnokságban kimagaslónak mondható játékvezetés mellett a szurkolók sportszerű, magas színvonalú játéknak voltak tanúi. A forduló rangadója nem okozott csalódást a nézőknek, a megye labdarúgását évek óta meghatározó csapatok játéka megfelelt a várakozásnak.

Bag : Tápiógyörgye

2  :  2

Ifjúsági csapatunk szempontjából álmos kezdés, buta egyéni játék volt a jellemző a mérkőzés első felére, amiben a hazaiak elhúztak két góllal. A mérkőzés nagyobbik részében az történt, amit akartunk. Egyenlítés után a helyzetek sokaságát "sikerült" kihagyni. A mérkőzés képe alapján nem reális a döntetlen, Bagon hagytunk két pontot.