Tápiógyörgye : Ráckeve

Szemre tetszetős, eredményes játékkal kezdtük a mérkőzést. Már az elején sikerült a vezetést megszerezni, szerencsés góllal. Mohácsi szögletét a viharos szél következtében elnézte a kapus, így az érintés nélkül került a hálóba. Középpályán, támadás szervezésben, labdaszerzésben voltunk jobbak. Szórványos ellentámadásaik, védelmünk ügyetlenkedése hozta meg szépítő góljukat. Nagyobb odafigyeléssel, fegyelmezettebb játékkal nagyobb arányú lehetett volna győzelmünk, a gyenge napot kifogó vendégek ellen.

Az őszi sorozatban minden mérkőzésen egyformán kitűnő teljesítményt nyújt Csató János.

Kiss András, Bontovics Ferenc remek játéka a középpályán döntötte el a mérkőzés sorsát.

Tápiógyörgye : Ráckeve

Már a mérkőzés elején látni lehetett, igen képzett, jó csapat az ellenfelünk. Hiába volt a labda többnyire nálunk, az ellenfél térfelén, gólveszélyt nem jelentettünk számukra. Gyors ellentámadásaik szinte mindegyike viszont életveszélyes volt. Első találatuk után még tudatosabb játékkal átvették az irányítást is.

Jobb csapattól kaptunk ki, sajnos még ilyen arányban is megérdemelt volt a vendégek győzelme.