Pest megyei I. osztály labdarúgó-bajnokság

Táborfalva : Tápiógyörgye

0 : 5

Az újonc Táborfalva e mérkőzésig 50 %-os teljesítményt nyújtott, kevés rúgott, és kevés kapott góllal. A nagyobb technikai tudás, a fegyelmezett játék azonban gyorsan feltörte masszív védekezésüket, Czapkó Róbert a 20. percben már második gólját szerezte. A második félidőben ez a fölény csak növekedett. Ellenfelünk elfáradt fizikailag és fejben egyaránt, mégis mi gyűjtögettük a sárga lapokat, Kiss Csaba kettőt is. Sajnos belementünk a mérkőzés végén egy már legyőzött (0-5) ellenféllel szemben olyan helyzetekbe, amiket a játékvezető csak a szokásos formában jutalmazhatott.

Jó játékkal, még ilyen arányban is megérdemeltük a győzelmet.

Ifjúsági mérkőzés

0 : 4

Vendéglátónk a tabella utolsó helyezettje, egyetlen megszerzett pont nélkül. A mérkőzés képe ennek megfelelően alakult, már az első félidőben eldőlt annak végkimenetele. Csapatunk minden poszton jobbnak bizonyult a rendkívüli harciasságot mutató ellenfelénél. Sajnos e "harciasság" következtében öten megsérültek, így súlyos árat fizettünk a könnyen szerzett, megérdemelt győzelemért.