Tápiógyörgye : Törökbálint

A forduló "kis rangadóján" a jól felkészült, nagy játékerőt képviselő Törökbálint legyőzése komoly fegyverténynek számít. Az első 20 percben nagyon bekezdve beszorítottuk ellenfelünket, de kitűnő védekezéssel megúszták kapott gól nélkül. A mérkőzés nagyobbik részében kiegyenlítetté vált a játék, bár enyhe mezőnyfölényben maradtunk. Helyzetek maradtak ki mindkét oldalon. Ekkor tipikus egygólos meccsnek tűnt, aki betalál, győz.

A 70. perben aztán jött a "jó az öreg a háznál" című szokásos cserénk. Gál Sándor (36 éves), mint azt ahogy az esetek nagy részében szokta, gyorsaságával szétzilálta a védelmet. Új lendületet adva támadó játékunknak, gólpasszával és góljával nagy érdemeket szerzett.

Jók: Farkas, Csató, Kiss A. Gál.

Tápiógyörgye : Törökbálint

Sokadik gólzáporos győzelmünket aratjuk. Vendégeink nem túl nagy meggyőződéssel játszottak az első 20 perc után. Rengeteg helyzetet elszórakozva, nagy mezőnyfölényben játszva ilyen arányban is megérdemeltük a győzelmet. Kilenc gólunkat hatan szerezték.