Délegyháza : Tápiógyörgye

Elmaradt a várt játék Délegyháza ellen. Nem tudtuk a megszokott játékunkat játszani.  A mérkőzés az elképzelésünknek megfelelően kezdődött. Támadások sokaságát vezettük, el is jutottunk helyzetekig, amik sajnos ki is maradtak. Ellenfelünk két alkalommal is átkerült az első félidőben a térfelünkre, s mint az ahogyan szokott lenni, mindkét alkalommal gólt is szereztek.

A második játékrészben még nagyobb elszántsággal játszottunk, a félidő derekára Major László és Viola Kálmán góljaival sikerült kiegyenlíteni. Itt azonban elfogyott az erőnk, a lendületünk.

Délegyháza : Tápiógyörgye

Ifjúsági csapatunk magabiztos játékkal, meggyőző fölénnyel győzött a szerény képességű helyi fiatalok ellen. Merse Ferenc 3 góljára Miskolczi Márton még egyet szerzett. Józsa László edzői értékelése szerint nem elég jó a helyzetek kihasználási aránya.