Iklad : Tápiógyörgye

Második idegenbeli mérkőzésünket Iklad ellen, a betiltott pályájuk miatt Hatvanban játszottuk. Fordulatos, gólhelyzetekben gazdag, a helyzetkihasználás tekintetében gyenge mérkőzést játszottunk. A mérkőzés nagyobbik részében sikerült némi mezőnyfölénybe kerülnünk. Gólhelyzetek tekintetében azonban nem sikerült házigazdáinkat felülmúlnunk. Sajátos megközelítés szerint a védelmünk gólképesebb volt, mint az ikladi csatársor.

Összességében: súlyos pontokat veszítettünk, de játékunk alapján nem érdemeltünk volna döntetlent.

Iklad : Tápiógyörgye

Házigazdáink nem mutattak semmi különös játékot az őszi fordulóhoz képest. A játék képére a támadásaink, kialakított gólhelyzeteink, az ikladi csapat védekezése volt a jellemző. Közepes játékkal, gyenge helyzetkihasználással megérdemelt győzelmet arattunk.