Tápiógyörgye : Gyömrő

Gyömrő a tabella 14. helyén foglal helyet. Ez a tény, és hogy az eddigi mérkőzéseinken szinte mindig nyertünk, kötelező győzelem ízűvé tették a mérkőzést. A mérkőzés egésze folyamán nem is volt kétséges, melyik csapat képvisel nagyobb játékerőt. Vendégeink szinte nem is találkoztak a labdával. Egy remek kontratámadásukból azonban, amikor négy védőnk is egymásra várt, megszerezték egyetlen góljukat.

A második félidőben már nem tudta kitűnően védő kapusuk megakadályozni, hogy többször is középkezdésre kényszerüljenek. Magabiztos játékkal tartottuk itthon a három pontot.

Tápiógyörgye : Gyömrő

Gyömrő ifjúsági csapata a 13. helyen állt a tabellán a mérkőzés előtt. Nagy volt a különbség a két csapat játékereje között. A kidolgozott gólhelyzetek száma azonban hiába kétjegyű, ezek értékesítésénél sok hibát vétettünk. A kötelező győzelmet hozva, érdekes szórakoztató játékot produkáltak fiaink.