Tápiógyörgye : Szigethalom

Nem született meglepetés. Esélytelenebb ellenfelünk  nem tudta felvenni a ritmusunkat. A mérkőzés folyamán végig mezőnyfölényben játszottunk, középpályán remekül szerveztük támadásainkat. Az első negyedóra végén Kiss András szabadrúgásból kilőtte a felső sarkot, (1-0) majd két kapufás lövést követően a szigethalmi hálóőr pillanatai következtek. Egyre nagyobb fölénybe kerültünk, aminek következtében egyre többször alakultak ki gólhelyzetek. Vendégeink játéka ekkor már csak a rombolásban nyilvánult meg, szinte át sem jöttek a térfelünkre. A végeredményt Kiss András állította be, aki büntetőből tavaszi második gólját szerezte.

Tápiógyörgye : Szigethalom

Szigethalom ifjúsági csapata a tabella alsó felében található. Csapatunk kötelező  győzelemnek tekintette e mérkőzést. Közepes iramú, alacsony színvonalú mérkőzésen magabiztos győzelmet arattunk, a  tavasz folyamán a leggyengébb teljesítményt mutatva. Az elmúlt hetek jó játéka nyomokban sem volt felfedezhető, de a még gyengébb napot kifogó ellenfelünkkel szemben ez is elég volt a győzelemhez.