Pest megye II. osztály

Tápiógyörgye : Kerepes

4 : 1

Tisztelt szurkolók!

Örömmel tájékoztatom Önöket, hogy a vasárnapi mérkőzés bizonyos időszakaiban a régi Tápiógyörgye csapatát lehetett látni. Az első 20 percben vezettünk 3 góllal ,de ha a gólhelyzetek felét rúgjuk be, már eldőlt volna a találkozó. Jött egy védelmi hiba és máris 3:1. Utána egy kapushibából adódóan 11 - hez jutott az ellenfél, melyet Kiss bravúrosan hárított és helyrehozta hibáját.

Fordulás után inkább mezőnyjáték folyt és időnként Kerepes többet birtokolta a labdát, de meddő mezőnyfölény volt. Az utolsó 25 percben erősítettünk, de a gólhelyzet kihasználásánál hibáztunk. Nagy Zoli szemfüles gólja eldöntötte a találkozót. Összességében javuló teljesítmény volt, de egy-két kulcsjátékos adós maradt a jó teljesítménnyel. Remélem vasárnap folytatjuk a jó szereplést .