Pest megye II. osztály

Tápiógyörgye : Sülysáp

0 : 2

Tisztelt szurkolók!

Ahogy a múltkor már jeleztem egy nehéz sorozat előtt állunk az elkövetkező hetekben. A tegnapi napon a mumus Sülysáp ellen hazai pályán kaptunk ki 2 : 0 ra. Az első 2o percben mezőnyfölényben játszottunk,de a kevés gólhelyzetből nem tudtunk gólt rúgni. Az enyhe mezőnyfölény után a Sülysáp kijött a szorításból és támadott. Egy ilyen akció során egy rossz becsúszó szerelés után 11-eshez
jutottak, melyet értékesítettek. Szünet után próbáltunk újítani, de valahogy meddőnek tűnt a támadójátékunk,pedig mind a négy cserét kihasználtam. A vendégek azt játszották, hogy el a kaputól. de a mai napon sok volt az átlagon aluli teljesítmény és nem sikerült az egyenlítés. Az utolsó 20 percben még többen csatlakoztak a támadáshoz és az utolsó percben megkaptuk a második gólt. Sajnálom,hogy vereséget szenvedtünk,de a csapat igyekezett,harcolt,de tegnap csak a hozzáállás és az akaraterő volt meg minőségileg csak Kiss László. Kiss Csaba és Magyar István játszott jól. Remélem Pécelen nekünk is sikerül a bravúr,de egyre kevesebben vagyunk különböző okok miatt.