Pest megye II. osztály

Üllő : Tápiógyörgye

3 : 0

Tisztelt Szurkolók!

Sajnos a vasárnapi rangadót elveszítettük és azt kell mondanom, hogy az Üllő csapata megérdemelten nyert. Az első félidőben, amíg erővel bírtuk egyenlő ellenfelek voltunk, de hozzá kell tenni, hogy Kiss kapus szenzációs teljesítményt produkált. Fordulás után beszorítottak és egy rossz mozdulat után Varga Ádám kezére pattant a labda és elkezdődött a gólgyártás. A félidő tájékán Kiss Csaba feleslegesen cselezett és jött a második gól, majd újabb védelmi hibából a harmadik.

A csapat nem adta fel és igyekezett, de a mai napon még a megkapott 11-est sem értékesítettük. Összességében tanulságos félévet zártunk, hiszen az elhullajtott 4 pont (Dány, Gyömrő) a végelszámolásnál hiányzott, bár az elvárt 1-5 helyezést teljesítettük. Köszönöm a szurkolók bizalmát, a vezetők segítségét és a játékosok hozzáállását a mérkőzéseken, bár az edzéslátogatottság hiánya megmutatkozott a tavaszi mérkőzéseken. Ezúttal búcsúzom Önöktől 14 hónap után. Nem tudom a jövőt, mivel a vezetéssel még nem egyeztettünk.